$83.14
$88.06
Compare Price
You save
$4.92
(6%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 66581
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 66581 Sprkt #35 15t 5/8 Bore
Item:
#1241815
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 66581 |
| Manufacturer Part # | 66581 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 66581 Sprkt #35 15t 5/8 Bore
$83.14
$88.06
You save
$4.92
(6%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 66581 Sprkt #35 15t 5/8 Bore
