Free Shipping
Free Shipping
$2,797.73
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 66966
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 66966 Opt Base 18 Leg Sgl/dbl Ps520
Item:
#1242799
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 66966 |
| Manufacturer Part # | 66966 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 18" |
| Weight | 25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 66966 Opt Base 18 Leg Sgl/dbl Ps520
$2,797.73
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 66966 Opt Base 18 Leg Sgl/dbl Ps520