$199.83
$202.11
Compare Price
You save
$2.28
(1%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 67932
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 67932 Crumb Pan Dz33
Item:
#1198014
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 67932 |
| Manufacturer Part # | 67932 |
| Height | 1.35" |
| Width | 16.15" |
| Depth | 21.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 67932 Crumb Pan Dz33
$199.83
$202.11
You save
$2.28
(1%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 67932 Crumb Pan Dz33
