$320.03
$323.67
Compare Price
You save
$3.64
(1%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 68228
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 68228 Transformer 36v Ce Dz
Item:
#1243243
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 68228 |
| Manufacturer Part # | 68228 |
| Height | 3.2" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 3.8" |
| Weight | 4.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 68228 Transformer 36v Ce Dz
$320.03
$323.67
You save
$3.64
(1%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 68228 Transformer 36v Ce Dz