Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 68707
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 68707 Kit Single Manf Grnsys 670/770
Item:
#1243041
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 68707 |
| Manufacturer Part # | 68707 |
| Height | 6.7" |
| Width | 6.9" |
| Depth | 14.25" |
| Weight | 5.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 68707 Kit Single Manf Grnsys 670/770
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 68707 Kit Single Manf Grnsys 670/770
