Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 69732
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 69732 Blower Wheel Ccw 200mm X 62mm
Item:
#1198133
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 69732 |
| Manufacturer Part # | 69732 |
| Height | 3.55" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 7.85" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 69732 Blower Wheel Ccw 200mm X 62mm
$208.35
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 69732 Blower Wheel Ccw 200mm X 62mm
