$48.98
$49.53
Compare Price
You save
$0.55
(1%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 70448
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 70448 Cable Frnt Rot/air Sw
Item:
#1197997
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 70448 |
| Manufacturer Part # | 70448 |
| Height | 0.5" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 70448 Cable Frnt Rot/air Sw
$48.98
$49.53
You save
$0.55
(1%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 70448 Cable Frnt Rot/air Sw
