Free Shipping
Free Shipping
$1,216.50
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 72533
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 72533 Control.speed 24v Bldc Anaheim
Item:
#1506706
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 72533 |
| Manufacturer Part # | 72533 |
| Height | 3" |
| Width | 4" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 72533 Control.speed 24v Bldc Anaheim
$1,216.50
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 72533 Control.speed 24v Bldc Anaheim
