Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 73299
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 73299 Assembly Laser Target
Item:
#1506710
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 73299 |
| Manufacturer Part # | 73299 |
| Height | 1" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 73299 Assembly Laser Target
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 73299 Assembly Laser Target
