Free Shipping
Free Shipping
$1,264.52
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 74914
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 74914 Kit 24 Vdc Gearmotor Ps670 Series
Item:
#1506920
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 74914 |
| Manufacturer Part # | 74914 |
| Height | 8.6" |
| Width | 9.2" |
| Depth | 12.6" |
| Weight | 6.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 74914 Kit 24 Vdc Gearmotor Ps670 Series
$1,264.52
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 74914 Kit 24 Vdc Gearmotor Ps670 Series
