$235.27
$237.93
Compare Price
You save
$2.66
(1%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 8001295
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 8001295 Cable Ribbon 14 Pin M16 F14 30
Item:
#1243396
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 8001295 |
| Manufacturer Part # | 8001295 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 4.4" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 8001295 Cable Ribbon 14 Pin M16 F14 30
$235.27
$237.93
You save
$2.66
(1%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 8001295 Cable Ribbon 14 Pin M16 F14 30
