Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall A21924
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall A21924 Washer Flat .406x.812x. 62
Item:
#1242929
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | A21924 |
| Manufacturer Part # | A21924 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall A21924 Washer Flat .406x.812x. 62
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall A21924 Washer Flat .406x.812x. 62
