Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Middleby Marshall A26215 Toggle Switch 1/2 Spst
| Fits with Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | A26215 |
| Manufacturer Part # | A26215 |
| Height | 0.63" |
| Width | 1.13" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall A26215 [ Toggle Switch] [ Fits Hole 1/2" ] [ On/off ] [ Spst ], [ Terminals 2 (screws) ] [ Volt/amp 20a/125v 10a/277v, 12a/250v ] [ Color -black/slvr], Alto-shaam Oven 100-hsl 100-hsl/cbd 200-swl 300-hft Sb., American Permanent Ware Toaster M78, Carter Hoffman Warmer Fh80 Cc Fs-dmch Series Bc, Ember-glo Steamer Series Ar Fs., Jade Oven Jslb Jsr, Market Forge Oven 2500 2700 M24sc M36sc Etco, Merco Warmer. Pitco Fryer., Pitco Fryer, 12 14 14r 18 7 Bf-12 Bf-14 Bf-14r Bf-18 Bf-24, Bf-34 Bf-7 P-12 P14 P-14 P-14r P18 P-18 P24 P-24, P34 P-34 P-7 Pm14 Pr14, Prince Castle Filter Machines 99 102 107 108 499.
