Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg A710E8761
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall A710E8761 Knob 2 1/4d Off Lo 2 6 Hi
Item:
#1179385
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | A710E8761 |
| Manufacturer Part # | A710E8761 |
| Height | 1" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall A710E8761 Knob 2 1/4d Off Lo 2 6 Hi
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall A710E8761 Infinite Switch Knob Black W/white Print, [ 2-1/4" Dia ] [ Off-lo-2-6-hi] [mount .187"] [falt Down], Toastmaster Griddle

