Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg K1D3923
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall K1D3923 Toaster Element 120v 480w 5" X 5 3/4"
Item:
#1181972
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | K1D3923 |
| Manufacturer Part # | K1D3923 |
| Height | 1" |
| Width | 7" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall K1D3923 Toaster Element 120v 480w 5" X 5 3/4"
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall K1D3923 Toaster Element, [ 120v 480w 1ph ] [ 5" X 5-3/4" ], Toastmaster 1d2 1d2-2 1d3 1bb5

