Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall K655000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall K655000 Sdr 42 Chain Kit
Item:
#1244150
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | K655000 |
| Manufacturer Part # | K655000 |
| Height | 1.3" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 2.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall K655000 Sdr 42 Chain Kit
$210.93
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall K655000 Sdr 42 Chain Kit