Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett M0708
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall M0708 Contactor 3 Pole 120v C Oil
Item:
#1204155
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | M0708 |
| Manufacturer Part # | M0708 |
| Height | 1.9" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall M0708 Contactor 3 Pole 120v C Oil
