Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall M10092
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall M10092 Handle Window
Item:
#1244603
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | M10092 |
| Manufacturer Part # | M10092 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 15.95" |
| Weight | 0.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall M10092 Handle Window
$123.29
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall M10092 Handle Window

