$93.24
$96.82
Compare Price
You save
$3.58
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett M1116
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall M1116 Bracket Window Handle
Item:
#1222800
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | M1116 |
| Manufacturer Part # | M1116 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall M1116 Bracket Window Handle
$93.24
$96.82
You save
$3.58
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall M1116 Bracket Window Handle