Free Shipping
Free Shipping
$1,064.03
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall M3751
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall M3751 Kit Body Front False
Item:
#1244853
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | M3751 |
| Manufacturer Part # | M3751 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall M3751 Kit Body Front False
$1,064.03
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall M3751 Kit Body Front False