KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett aftermarket .
- Engineered to match existing Blodgett units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Blodgett M5132
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall M5132 Switch On/off Black Rocker
| Fits with Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | M5132 |
| Manufacturer Part # | M5132 |
| Height | 1.75" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.33" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall M5132 Black Rocker Switch "on/off", 10amp/250v 15amp/125v Spst (2) 1/4" Tab Term, Blodgett Mg32 Mg3270 After 3-15-93, Oven Series Dfg Fa/gzl Mark V Zephaire E & G., *for 115v Units Made 3/1/94 & After*, (for Units Prior To 3/1/94 Use # 42-1046 White Rocker), Middleby Marshall
