Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart P9101-70
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall P9101-70 Toggle Switch 1/2 Dpst
| Fits with Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | P9101-70 |
| Manufacturer Part # | P9101-70 |
| Height | 2" |
| Width | 1" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall P9101-70 Toggle On/off Switch [ Amp/volt 20a/125v 10a/250v ], [ Fits Hole 1/2" ] [ Dpst ] [ Terminals 4 (screws) ], [ Color -black/silver] [ Markings -on/off ], Anets Dough Roller Mdr-6., Cleveland Boiler 0 1 Or 3 Probe Type Units., Skillet Most Steamer Most., Globe Slicer All Models., Roundup Steamer Ffs, Wolf Grill Mcdonalds Dp-st Eme-37 Tme-36 Tme-36a, Tme-36b Tmm-36 Tmm-36a Tmm-36b Tmm-37., Oven Afs Caf Kafs Kcaf.

