Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall P9201-48
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall P9201-48 Eccentric Decal #c8721 0 2 Sdr
Item:
#1244322
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | P9201-48 |
| Manufacturer Part # | P9201-48 |
| Height | 1.7" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall P9201-48 Eccentric Decal #c8721 0 2 Sdr
$7.42
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall P9201-48 Eccentric Decal #c8721 0 2 Sdr