$91.71
$147.18
Compare Price
You save
$55.47
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall aftermarket .
- Engineered to match existing Middleby Marshall units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Middleby Marshall P931539
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall P931539 Scraper Blade
Item:
#1194487
Technical details
| Fits with Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | P931539 |
| Manufacturer Part # | P931539 |
| Height | 2.15" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 20.95" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Middleby Marshall P931539 Scraper Blade
$91.71
$147.18
You save
$55.47
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall P931539 Scraper Blade
