$61.52
$81.65
Compare Price
You save
$20.13
(25%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart SA11596
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall SA11596 Standard Short Curtain
Item:
#1139619
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | SA11596 |
| Manufacturer Part # | SA11596 |
| Height | 0.5" |
| Width | 9" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Middleby Marshall SA11596 Standard Short Curtain
$61.52
$81.65
You save
$20.13
(25%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall SA11596 Standard Inside Short Dishwasher Curtain, 22-5/8" X 9", Hobart, Stero

