$304.50
$383.96
Compare Price
You save
$79.46
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other -3R
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Mies Products -3R Return Hose For Mies 5'
Item:
#1844877
Technical details
| Manufacturer | Mies Products |
|---|---|
| Model Number | -3R |
| Manufacturer Part # | -3R |
| Height | 3" |
| Width | 16" |
| Depth | 23" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Mies Products -3R Return Hose For Mies 5'
$304.50
$383.96
You save
$79.46
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Mies Products -3R Return Hose For Mies 5'