Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Migali 1759-1099 Caster 2" W/ Brake
Item:
#1506948
Technical details
| Manufacturer | Migali |
|---|---|
| Model Number | 1759-1099 |
| Manufacturer Part # | 1759-1099 |
| Height | 2.8" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 8.3" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Migali 1759-1099 Caster 2" W/ Brake
