Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Migali 1759-755 Bottom Shaft Sleeve
Item:
#1506810
Technical details
| Manufacturer | Migali |
|---|---|
| Model Number | 1759-755 |
| Manufacturer Part # | 1759-755 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Migali 1759-755 Bottom Shaft Sleeve
$0.57
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Migali 1759-755 Bottom Shaft Sleeve
