Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 02066
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Miroil 02066 Pot/lid Oil Filter W/casters
| Manufacturer | Miroil |
|---|---|
| Model Number | 02066 |
| Manufacturer Part # | 02066 |
| Height | 14" |
| Width | 16" |
| Depth | 18" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Miroil 02066 Oil Filter Pot W/lid & Casters, 55 Lbs Oil Capacity., 16" Dia. X 12" High., Rust-resistant Coated Steel., Heavy Duty Lifting Handles., Anti-splash Safety Lid W/lockdown Clips., Lid Has Handle., Oil Filter Bag & Oil Filter Frame Not Included., Oil Filter Bag # 85-1276, Oil Polishing Filter Bag # 85-1263, Oil Filter Frame 22-1/2" X 9" # 26-3940

