- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
MirOil USA CF2A Filter Bag Holder/Frame Nickel Plated Steel Rod Filter Bags Snap Onto Frame
| Manufacturer | Miroil |
|---|---|
| Model Number | CF2A |
| Manufacturer Part # | CF2A |
| Type | EZ Flow |
| Components | Frame & Bag |
| Width | 20.5" |
| Depth | 11.8" |
| Weight | 3 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Miroil, CF2A, Filter Bag Holder/Frame, nickel plated steel rod, filter bags snap onto frame, 13" X 25" overall length, for use with #C88PS & #C77FS filter bags

