Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
MirOil USA F919B-04464B Filter Bag Only For Use With #F919C Frame Which Is Sold Separately
| Manufacturer | Miroil |
|---|---|
| Model Number | F919B-04464B |
| Manufacturer Part # | F919B-04464B |
| Type | Basin |
| Height | 9.5" |
| Width | 15.4" |
| Depth | 11.25" |
| Weight | 1 lb |
About this item
Product Details
Product Details
Miroil, F919B-04464B, Filter Bag Only, for use with #F919C frame which is sold separately, rinse & reuse filter bag
