Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Miwe America, Llc 504544.22 Glass Lens
Item:
#1507069
Technical details
| Manufacturer | Miwe America, Llc |
|---|---|
| Model Number | 504544.22 |
| Manufacturer Part # | 504544.22 |
| Height | 1.5" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Miwe America, Llc 504544.22 Glass Lens
$66.66
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Miwe America, Llc 504544.22 Glass Lens
