Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Miwe America, Llc 506010.01 Cooling Fan
Item:
#1507075
Technical details
| Manufacturer | Miwe America, Llc |
|---|---|
| Model Number | 506010.01 |
| Manufacturer Part # | 506010.01 |
| Height | 2.85" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 1.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Miwe America, Llc 506010.01 Cooling Fan
