Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Miwe America, Llc 506451.13 Stone Plate 625x415x13
Item:
#1507076
Technical details
| Manufacturer | Miwe America, Llc |
|---|---|
| Model Number | 506451.13 |
| Manufacturer Part # | 506451.13 |
| Height | 3" |
| Width | 18" |
| Depth | 28" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Miwe America, Llc 506451.13 Stone Plate 625x415x13
$595.41
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Miwe America, Llc 506451.13 Stone Plate 625x415x13