Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 18-3973
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
MKE 18-3973 Thermopile 36" W/ Pg9 Adaptor 2 Lead
| Fits with Manufacturer | MKE |
|---|---|
| Model Number | 18-3973 |
| Manufacturer Part # | 18-3973 |
| Height | 1" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
MKE 18-3973 Thermopile 36" W/ Pg9 Adaptor 750 Mv, 2 Wire Lead W/spade Terminals For 2 Screw Mount., Mke
