Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Moffat 013895 Hinge Assembly Bottom
Item:
#1146959
Technical details
| Manufacturer | Moffat |
|---|---|
| Model Number | 013895 |
| Manufacturer Part # | 013895 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Moffat 013895 Hinge Assembly Bottom
$80.00
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Moffat 013895 Hinge Assembly Bottom, For Replacement Bushing Use Ap# 8009359, , Fits Moffat Models, , E32 E32m E32ms E89m E89ms G32 G32m G32ms

