Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Moffat aftermarket .
- Engineered to match existing Moffat units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Moffat 015821
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Moffat 015821 Motor
| Fits with Manufacturer | Moffat |
|---|---|
| Model Number | 015821 |
| Manufacturer Part # | 015821 |
| Height | 4.63" |
| Width | 5.38" |
| Depth | 5.38" |
| Weight | 2.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Germany |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Moffat 015821 Motor With Mounting Hardware And Instructions, 120v 50/60hz W/ Gasket Shaft 2-3/4" X 15/64" Dia., , Fits Moffat Models, , G32 G32m G32ms

