KitchenRestock.com is your trusted source for Moffat .
- Authorized Moffat dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Moffat 021473
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Moffat 021473 Switch Power
| Manufacturer | Moffat |
|---|---|
| Model Number | 021473 |
| Manufacturer Part # | 021473 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.8" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Moffat 021473 Switch Power, Push Button On/off Round Blue Light 4 Terminals 250v, 16a - 125v 8a, 1" Dia., , Fits Moffat Models, , E25 E25b E27 E27ms E31 E311 E311ms E32 E32m E32ms, E87 G32 G32m G32ms

