Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Moffat aftermarket .
- Engineered to match existing Moffat units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Moffat 024774
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Moffat 024774 Thermostat Ego
| Fits with Manufacturer | Moffat |
|---|---|
| Model Number | 024774 |
| Manufacturer Part # | 024774 |
| Height | 1.25" |
| Width | 3" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Italy |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Moffat 024774 Thermostat, , Bulb Length 6-5/16" Cap Tube 30" Diameter 1/8" 50 - 320 C, (120 - 600 F) 2 Terminals, , Fits Moffat Models, , E32m E32ms G32m G32ms

