KitchenRestock.com is your trusted source for Moffat .
- Authorized Moffat dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Moffat 025387K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Moffat 025387K Fan Motor Kit 110/120v
| Manufacturer | Moffat |
|---|---|
| Model Number | 025387K |
| Manufacturer Part # | 025387K |
| Height | 6.5" |
| Width | 6.9" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 2.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Germany |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Moffat 025387K Motor Fan Kit, , 110-120v 60 Hz Shaft 1-1/4" X 7/32" Direct Mount, With Hardware, , Fits Moffat Models, , E22m3 E85-12hld E85-8hld E85a-12hld E85a-8hld P10m, P12m P8m

