$25.81
$47.02
Compare Price
You save
$21.21
(45%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Moffat aftermarket .
- Engineered to match existing Moffat units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Moffat 231814
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Moffat 231814 Bulb 230v/25w
Item:
#1148844
10+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Moffat |
|---|---|
| Model Number | 231814 |
| Manufacturer Part # | 231814 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Moffat 231814 Bulb 230v/25w
$25.81
$47.02
You save
$21.21
(45%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Moffat 231814 Bulb 230v/25w

