Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Moffat 233883 Oven Lamp Seal
Item:
#1192749
Technical details
| Manufacturer | Moffat |
|---|---|
| Model Number | 233883 |
| Manufacturer Part # | 233883 |
| Height | 0.15" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 1.85" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Moffat 233883 Oven Lamp Seal
$6.49
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Moffat 233883 Seal Oven Lamp White, 1-15/16" Od 1-1/4" Id 1/8" Thick, Fits Oven Lamp Lens Ap# 8008295., , Fits Moffat Models, , E23m3 E27m2 E27m3 E28m4 P12m P8m

