Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Moffat .
- Authorized Moffat dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Moffat M015597
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Moffat M015597 Fan
Item:
#1192687
Technical details
| Manufacturer | Moffat |
|---|---|
| Model Number | M015597 |
| Manufacturer Part # | M015597 |
| Height | 1.2" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Moffat M015597 Fan, E32 Old Style, 6-5/16" Od 1" Thick .200" "d"shaft, Fits Moffat Model E32
