$0.44
$0.51
Compare Price
You save
$0.07
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 5013587
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 5013587 Scr 6 32 X 1/4 W/ Loctit E
Item:
#1277279
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 5013587 |
| Manufacturer Part # | 5013587 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 5013587 Scr 6 32 X 1/4 W/ Loctit E
$0.44
$0.51
You save
$0.07
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 5013587 Scr 6 32 X 1/4 W/ Loctit E