Free Shipping
Free Shipping
$862.39
$1,014.92
Compare Price
You save
$152.53
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 5028862
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 5028862 Coil Carb Wtr W/ Barbs
Item:
#1275043
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 5028862 |
| Manufacturer Part # | 5028862 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 5028862 Coil Carb Wtr W/ Barbs
$862.39
$1,014.92
You save
$152.53
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 5028862 Coil Carb Wtr W/ Barbs