Free Shipping
Free Shipping
$1,015.77
$1,195.42
Compare Price
You save
$179.65
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 5029801
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 5029801 Tank Carb Horz
Item:
#1274182
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 5029801 |
| Manufacturer Part # | 5029801 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 5029801 Tank Carb Horz
$1,015.77
$1,195.42
You save
$179.65
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 5029801 Tank Carb Horz