$18.44
$21.71
Compare Price
You save
$3.27
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 5030766
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 5030766 Plate Ctrl Board Fm
Item:
#1272182
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 5030766 |
| Manufacturer Part # | 5030766 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 5030766 Plate Ctrl Board Fm
$18.44
$21.71
You save
$3.27
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 5030766 Plate Ctrl Board Fm