$184.41
$217.02
Compare Price
You save
$32.61
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 5030783
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 5030783 Medallion Ss
Item:
#1274466
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 5030783 |
| Manufacturer Part # | 5030783 |
| Height | 6" |
| Width | 16" |
| Depth | 35" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 5030783 Medallion Ss
$184.41
$217.02
You save
$32.61
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 5030783 Medallion Ss