$534.23
$628.72
Compare Price
You save
$94.49
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 5030860
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 5030860 Medallion Quench Form Rd
Item:
#1271765
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 5030860 |
| Manufacturer Part # | 5030860 |
| Height | 0.1" |
| Width | 22" |
| Depth | 39" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 5030860 Medallion Quench Form Rd
$534.23
$628.72
You save
$94.49
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 5030860 Medallion Quench Form Rd