$423.92
$498.90
Compare Price
You save
$74.98
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 5031429
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 5031429 Reg 25 75 Psi 1/2npt Fem Ale Se
Item:
#1271320
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 5031429 |
| Manufacturer Part # | 5031429 |
| Height | 2.7" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 2.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 5031429 Reg 25 75 Psi 1/2npt Fem Ale Se
$423.92
$498.90
You save
$74.98
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 5031429 Reg 25 75 Psi 1/2npt Fem Ale Se